מי דואג לכסף שלך?

אם אתם עצמיים ומוצאים את עצמכם עובדים קשה למחייתכם, כאשר במקביל אתם מקפידים לשלם את המיסים המוטלים עליכם ונותנים מעצמכם למדינה, אך בסופו של יום אתם כורעים תחת הנטל הכלכלי, כנראה שגם אתם נמנים על מעמד הביניים. מיקומו של מעמד הביניים, בין העבודה המאומצת והשאיפה ליציבות כלכלית, אל מול דרישותיהן הרבות של הרשויות, מיקום זה הוא בהחלט בין הפטיש לסדן. מעמד הביניים בישראל נפל לגמרי בין הכיסאות. האנשים הנמנים על מעמד זה מגלים שוב ושוב מחדש חוסר פרופורציה בקנה מידה גדול בין עבודתם הקשה להוצאות השוטפות אל מול המדינה, ההופכת אותם לבני ערובה של ממש. רצונה של המדינה לכסות את גירעונותיה בא על חשבונן של שכבות הביניים באופן כזה הגורם להן לאבד את עצמאותן הפיננסית.

באמצעות “תבונה פיננסית” תוכלו לצאת מעבדות לחירות פיננסית!  “תבונה פיננסית” תבקר באופן מתמיד את הגופים הפיננסיים בהם מושקע כספכם, ותדאג לכך שתקבלו את ההלוואות וההשקעות הטובות ביותר, תוך סיכון מינימאלי וריביות נמוכות. “תבונה פיננסית” תציג בפניכם את התמונה המלאה, כך שתבינו סוף סוף על מה אתם משלמים. כמו כן, תבונה פיננסית תהיה אחראית למצוא את המוצרים הטובים והמשתלמים ביותר עבורכם, תתאים לכם “חליפה פיננסית אישית” ותסייע לכם גם בהחלטותיכם בעתיד.

“תבונה פיננסית” מעמידה לרשותכם את מיטב המוחות ואנשי המקצוע שישמרו על רווחיות העסק שלכם כעצמאי.  יו”ר החברה הינו אל”מ במיל’, רון קנזי, שהיה רמ”ח במשאבי אנוש בכ”א. אנו מציעים לכם הכוונה, ייעוץ וליווי פיננסי שיחזירו לידיכם את עצמאותכם הפיננסית על ידי התנהלות נבונה ואחראית בעסק. העצמאות הפיננסית של בית העסק חשובה הן להצלחת העסק עצמו והן להתנהלותו אל מול הרשויות והגופים הפיננסיים השונים. השתייכותכם למעמד הביניים אינה אומרת שאתם צריכים להסתפק מיום ליום בפתרונות ביניים. צרו איתנו קשר עוד היום ותגלו עד כמה זה אפשרי.