מי דואג לכסף שלך?

אתה עובד קשה מאוד ואולי אפילו הרווח שלך לא רע בכלל, ברוטו. עם זאת, עדיין אתה מוצא את עצמך תוהה, לאן נעלם כל הכסף שלך? אם אתה מרגיש שאתה משלם ריבית גבוהה כל כך בכל מקום, עד שאתה מרגיש ש”עושים עליך קופה”, אין ספק, אתה לא לבד. אנשי עסקים רבים מנהלים את העסק ביד רמה ובהצלחה גדולה בכל הקשור לתחומי הליבה של העסק – לרבות מכירות, שירות וייצור – אך נושא הניהול הפיננסי אינו נהיר להם. לעתים רבות, הניהול השוטף של העסק גוזל מאיתנו את הפנאי להבין לעומק את משמעותה של הניירת המסובכת מלאת המספרים והאחוזים. ניירת זו חשובה מאוד, שכן היא עוסקת בהתחייבויות שלכם ולמעשה משליכה ישירות על הצלחת ניהול העסק שלכם.

חשוב לדעת שחוסר ההבנה והמעקב של בעל העסק אחר ניהול הכספים בארגון שלו, פשוט עולה לו ביוקר. הוא אינו מבין כלל למה ועל מה גובים ממנו מיסים בתעריפים גבוהים כל כך, ובמרוץ היומיומי שלו אחר הצלחת העסק שלו הוא מוצא את עצמו מסכים לשלם רק על מנת לייצר שקט תעשייתי וכדי “שירדו לו מהראש”. עסק המתנהל בצורה כזו, ללא ניהול כספים נכון ומאוזן, יגיע, ללא ספק, להפסדים של אלפי שקלים.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. “תבונה פיננסית” עומדת לצידך ודואגת באמת לכסף וההצלחה שלך. אנו ב”תבונה פיננסית” נרכז עבורך את כל הנתונים אודות העסק שלך, ולאחר שננתח אותם תוכל לקבל תמונה מלאה וברורה של כלל הנכסים וההתחייבויות שלך. בנוסף, מעבר להצגה מפורטת ומדויקת אודות מצב העסק שלך, אנו ב”תבונה פיננסית” גם נלווה אותך מול המוסדות הפיננסיים הגדולים, בהם מושקע כספך, ונערוך בקרה מתמדת על התנהלותם.

במסגרת שירותנו, אנו נעזור לך לקבל את ההלוואות וההשקעות הטובות ביותר, תוך סיכון מינימאלי וריביות נמוכות. נמליץ לך על אפיקים ומוצרים חדשים להשקעה המותאמים לעסק שלך ונציע לך ייעוץ עסקי בהחלטות עתידיות שעליך לקבל. בצורה כזו, עם שירות מקיף שכזה, אתה מבטיח לעצמך ניהול כספים נבון ואחראי של העסק, חיסכון משמעותי בעלויות הפיננסיות, וחשיפה למוצרים ולאפיקי השקעה חדשים.