האנשים שלנו

משה קפלינסקי

משה קפלינסקי

שותף ונשיא החברה

רון קנזי

רון קנזי

מנכ"ל ובעלים

אורי בר

אורי בר

סמנכ"ל פיננסים ומומחה בשוק ההון

ליה דביר

ליה דביר

מנהלת פיתוח עסקי ואנליסטית

שירי רובין

שירי רובין

עו"ד, מנהלת קשרי לקוחות

נופר ברש

נופר ברש

מנהלת אדמיניסטרטיבית

קצת על החברה...

בין אם אנו נהנים מהמחשבה הבאה ובין אם לא, כולנו חייבים להסכים: הקיום הבסיסי והיומיומי שלנו ניזון באופן ישיר מההחלטות הפיננסיות שאנו מבצעים מדי יום, החל מעצם העובדה שאנו קמים בבוקר ליום העבודה הארוך המצפה לנו ועד ההתמודדות עם ההלוואה לטובת העסק או למשכנתא ארוכת הטווח לטובת קורת הגג שלנו.

דבר נוסף עליו וודאי תסכימו איתנו: בכל המרוץ היומיומי שלכם אחר היציבות הכלכלית והניהול השוטף, לא נותר לכם זמן, אנרגיות וידע, על מנת לקבל תמונה מפורטת, מקצועית ואמינה אודות מצבכם הפיננסי האמיתי ורווחיות ההחלטות הפיננסיות שקיבלתם בעבר ושאתם עומדים לקבל בעתיד. רובנו פשוט “מתגלגלים” מיום ליום עם החלטות שיכולות היו להתקבל אחרת לגמרי, אך בגלל העומס וחוסר היכולת לצלול אל כל “האותיות הקטנות” שמלוות כל הוצאה שלנו, אנו מבצעים החלטות פיננסיות לא מושכלות ופשוט מקווים לטוב…

כאן “תבונה פיננסית LCI” נכנסת לתמונה.

חברתנו תרכז, תנתח לעומק ותציג בפניכם את מכלול הנכסים וההתחייבויות הפיננסיות שלכם בצורה מפורטת ועם זאת – פשוטה להבנה, כך שתקבלו תמונה מלאה, אמינה וברורה על כספכם. לאחר צעד ראשוני זה, באחריותנו למצוא את המוצרים הטובים ביותר עבורכם, ללוות אתכם ולהתאים לכם “חליפה פיננסית אישית” ולבצע מעקב מתמיד ובקרה על הגופים בהם מושקע כספכם (בנקים, ספקים, רשויות וכו’)

מייסד תבונה פיננסית ויו”ר החברה אל”מ במיל’ רון קנזי.

צוות המומחים של תבונה פיננסית נבחר ע”י רון קנזי והוא מורכב מאנשי המקצוע המובילים בתחום הפיננסי בארץ.

מכלול השירות שאנו מעניקים יביא אתכם לתכנון נכון של כספכם, חסכון מקסימאלי בעלויות הפיננסיות, נחשוף אתכם למוצרי השקעה ייחודיים בהתאמה אישית למצבכם הנוכחי, נפתח בפניכם הזדמנויות חדשות לצמיחה ונחסוך לכם אלפי שקלים אותם אתם משלמים כרגע ללא הצדקה.

אנו חברה ייחודית שפועלת בשיתוף פעולה עם המוסדות הפיננסיים הגדולים והמובילים בארץ. צרו איתנו קשר עוד היום למידע נוסף וקביעת פגישת ייעוץ בחינם! תוצר השירות שלנו הוא הגדלת נכסיכם באלפי שקלים בשנה, כך שתפיקו הרבה יותר מכספכם, על ידי התנהלות נבונה ויעילה.